KEP Assist KEP Çözümleri

KEP Assist

KEP Assist

Bir güven kurumu olan TÜRKKEP geliştirdiği KEP Assist hizmeti sayesinde kurumların iş süreçlerini etkin ve işlevsel olarak sürdürmelerine olanak sağlar.

Kurumlar KEP iletileri ile ilgili konularda çok daha verimli ilerleme imkanı yakalar. KEP Assist, kurumların KEP ile ilgili önemli iş gereksinimlerini karşılayan profesyonel bir sistemdir.

TÜRKKEP KEP Assist Avantajları Nelerdir?

KEP Assist
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Gelen iletinin ne zaman, kime geldiği ve hangi süreçte olduğu kolaylıkla görüntülenebilir.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)KEP iletileri otomatik olarak arşivlenir ve portal üzerinden takip edilebilir.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Yetkili kişi, şirket içi süreçlere göre, gelen KEP iletisinin ilgili kişi veya departmanlara dağıtımını sağlar.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Herhangi bir KEP hesabında işlem yetkisi olmayan ve e-imzası bulunmayan kullanıcılar KEP iletilerini okuyabilir, oluşturabilir ve KEP iletisi süreçlerine dahil olabilir.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Elektronik doküman imzalama ile gönderilmeye hazır KEP iletisi içerisindeki dokümanı (PDF) imzalanabilir.

İşlem Yetkilisi Olmayan Çalışanlarınızı Güçlendiren Uygulama

Standart KEP Webmail yalnızca işlem yetkililerinin erişimine açıktır. KEP Assist ise gelen KEP iletilerini muhaberat birimi mantığı ile işlem yetkilisi olmayan çalışanlara ek iş yükü oluşturmadan yönlendirmenizi mümkün kılar.

İşlem yetkilisi olmayan çalışanlar gönderilecek KEP iletilerini kolaylıkla oluşturabilir. İşlem yetkililerinin iş yükü ise gönderilen KEP iletilerinin imzalanması çerçevesinde sürdürülebilir. KEP Assist pratik, hızlı ve çevre dostu bir sistemdir.

Eğer sizinde KEP Assist İhtiyacınız varsa Cyber Medya garantisinde detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ostim OSB Mah. 1178 Cad. No. 75/2 – Ankara

0850 305 1484

0532 394 7247

Write A Comment