Hakkımızda

Cyber Medya Kuruluşudur

Ostim e-Çözümler

E-Çözümler | e-imza Ostim | Cyber Medya

Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı eÇözümler, kapsamlı dijital uygulamalarla işletmelere zaman, maliyet ve iş gücü tasarrufu sağlıyor.

Cyber Medya

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri e-İmza Çözümleri Sıkça Sorulan Soruları.

e-İmza, farklı bir elektronik veriye eklenen veya farklı bir elektronik veri ile mantıksal bağlantı içeren elektronik veridir. Kimlik doğrulama amacıyla kullanılır.

e-İmza, 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca, ıslak imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahip olan bir uygulamadır. Elektronik işlemlerde iletilen bilginin gönderim sırasında değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu ve inkar edilemeyeceğini güvence altına alır. e-İmza, elektronik ortamda gerçekleşen işlemlerde kişilerin kimlik bilgilerinin doğruluğunu garantiler.

Eimza oluşturmak için kullanılacak olan Nitelikli Elektronik Sertifikalar, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na bildirim yapmış yetkili Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılara (ESHS) yapılacak başvuru ile alınır. Uzmandan Yardım Alınız.

Adreste Kimlik Kontrolü ve Kurulum Hizmeti yalnızca e-imza Ostim güvencesi ile sunulan opsiyonel bir hizmet modelidir. Elektronik imzanın oluşturulabilmesi, kişilerin kimlik kontrolünün yapılması ile mümkündür. Bu hizmet sayesinde belirlenen gün ve saatte adresinize ulaşan E-İmza Ostim, kimlik kontrolünüzü gerçekleştirir.

Hizmetten faydalanmak için Müşteri Destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Bilgi Portalı

Kurumsal Portal hızlı büyüyen ve geniş çalışan ağına sahip şirketlere büyük yarar …

Tüm resmi işlemleriniz için KEP, iş akışlarınızın yönetimi için KEP Assist, belgelerinizi imzalama işleriniz için TÜRKKEP İmza, personel işlemleriniz için KEP İK, fatura işleriniz için e-Fatura, mutabakat süreçleriniz için KEP MutabakatCyber® Medya
e-imza nasıl alınır
eimza ostim
EYP-Nedir-02
TÜRKKEP İmza Ostim
kep-nedir-kep-ne-ise-yarar-kayitli-elektronik-posta-adresi-nasil-alinir_1
e-defter-saklama_2

Yardım etmek için buradayız..

Firmanıza e-dönüşüm ile güç katın